Jūs atrodaties šeit

2021.gads

AS "RĪGAS SILTUMS" ir gandarīts par iespēju sadarboties ar SOS bērnu ciematiem, jau vairākus gadus iegādājoties mazo mākslinieku radītos apsveikumus.

 

AS “RĪGAS SILTUMS” darbinieki kopā ar vadību un arodbiedrību piedalās labdarības akcijā “Paēdušai Latvijai”, kurā katrs ar savu personīgo atbalstu ienes gardu maltīti Latvijas ģimeņu mājās. Šogad sarūpētas 124 pārtikas pakas trūcīgām ģimenēm.

AS "RĪGAS SILTUMS" vadība komplektē pārtikas pakas                                                                        Foto: I.Urtāns

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai” ir Latvijas Samariešu apvienības vadīta pārtikas programma, lai sniegtu atbalstu ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un invalīdiem ar ienākumiem zem iztikas minimuma un Sociālais dienests nav piešķīris trūcīgā vai maznodrošinātā statusu.

Pārtikas pakas tiek dalītas iedzīvotājiem visā Latvijā sadarbībā ar vietējām labdarības organizācijām un pašvaldību Sociālajiem dienestiem.

Nododam asinis - glābjam dzīvības!

Sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru, šogad 34 AS "RĪGAS SILTUMS" darbinieki nodeva asinis, no tiek 4 pirmo reizi. Kļūstot par asins donoru, galvenais mērķis ir palīdzēt līdzcilvēkiem atveseļoties.

                                                                                                                     Foto: I.Urtāns