Jūs atrodaties šeit

2020.gads

AS "RĪGAS SILTUMS" darbinieki kopā ar vadību un arodbiedrību, katru gadu atbalsta sabiedrību, piedaloties kādā labdarības akcijā, kas ir katra uzņēmuma darbinieka personīgais atbalsts.

Labdarības akcijā „Paēdušai Latvijai” šogad kopā nodrošinājām atbalstu vairāk nekā 103 trūkumā nonākušajām ģimenēm

AS "RĪGAS SILTUMS " vadība                                                                                                                Foto I.Urtāns

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai” ir Latvijas Samariešu apvienības vadīta pārtikas programma, lai sniegtu atbalstu ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un invalīdiem ar ienākumiem zem iztikas minimuma un Sociālais dienests nav piešķīris trūcīgā vai maznodrošinātā statusu. Palīdzība galvenokārt domāta centīgām ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem, kurām nav piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās statuss. Iespēju robežās tiek sniegts atbalsts arī pensionāriem, invalīdiem ar zemiem ienākumiem, kuriem Sociālais dienests nav piešķīris trūcīgā vai maznodrošinātā statusu, un pēkšņā nelaimē nonākušajiem.

Atbalstījām Rīgas 1.slimnīcas Hronisko slimnieku Īslaicīgās aprūpes nodaļu, ziedojām 6 kastes ar sulām, ogu un augļu sīrupiem, ievārījumiem, riekstiem, medu un dažādiem saldumiem, kas sniedz tūlītēju enerģiju

Rīgas 1.slimnīcas Hronisko slimnieku  Īslaicīgās aprūpes nodaļā atradās gandrīz simts pacienti, no kuriem 40 bija Covid-19 pozitīvi. Daļa slimoja vieglāk, bet daļai bija smagi simptomi, kā arī smagas hroniskas saslimšanas, kuru dēļ šie cilvēki tur atradās. Mediķiem arī bija pavisam grūti, jo daļa bija Covid-19 pozitīvi. Vairāki mediķi, kuri bija Covid-19 pozitīvi, bet jūtās labi, dzīvoja nodaļā un strādāja. Daži mediķi no darba bija aizgājuši, jo baidījās saslimt un baidījās slimību aiznest ģimenei. Ilgstošs darbs maskās un aizsargtērpos ir ļoti nogurdinošs un prasa daudz lielāku enerģiju nekā ikdienā, turklāt personāls ir nepietiekošs. 

Donoru dienā saziedoti vairāk nekā 15 litri asinis

Kopā Asinsdonoru dienā, kas norisinājās 2020.gada 23.oktobrī, piedalījās 35 AS "RĪGAS SILTUMS" darbinieki, kopā saziedojām 15,8 l asinis. Jāatzīmē, ka 10 no uzņēmuma darbiniekime pirmo reizi  ziedoja asinis.

Valsts Asinsdonoru centrs pauž lielu paldies katram, kurš atrada laiku un ziedoja asinis mūsu līdzcilvēkiem!

Atbalstām SOS Bērnu ciematus Latvijā, iegādājoties mazo mākslinieku radītās apsveikuma kartiņas

Palīdzēt ir viegli, grūti ir lūgt palīdzību, tādēļ ziedosim no sirds arī turpmāk!