Jūs atrodaties šeit

Ievēlēti AS “RĪGAS SILTUMS” valdes locekļi

13/09/2022

AS “RĪGAS SILTUMS” padome 2022.gada 12.septembra sēdē ievēlēja divus valdes locekļus ar pilnvarojumu piecu gadu termiņam.

Par AS “RĪGAS SILTUMS” valdes locekli ar kompetenci korporatīvās pārvaldības un risku vadības jomā tika ievēlēts Mārcis Kauliņš. No 2016.gada maija līdz šim brīdim Mārcis Kauliņš bija AS “Augstspriegumu Tīkls” valdes loceklis. No 2015.gada februāra līdz 2016.gada maijam Mārcis Kauliņš bija AS “Latvenergo” jurists. Laikā no 2011.gada oktobra līdz 2015.gada februārim AS “Latvijas elektriskie tīkli” valdes loceklis, Administratīvais direktors.

Par AS “RĪGAS SILTUMS” valdes locekli ar kompetenci finanšu jautājumu jomā tika ievēlēta Vineta Kutkēviča. Kopš 2018.gada jūnija līdz šim brīdim Vineta Kutkēviča bija INTRUM LATVIA finanšu direktore Baltijas valstīs. No 2014.gada augusta līdz 2018.gada jūnijam Vineta Kutkēviča bija PURATOS LATVIA finanšu direktore Baltijas valstīs un Somijā. Laikā no 2008.gada maija līdz 2014.augustam BALTCAP MANAGMENTS LATVIA finanšu vadītāja. Vineta Kutkēviča ir ieguvusi ACCA sertifikātu.

AS “RĪGAS SILTUMS” padomes priekšsēdētāja vietnieks Jevgenijs Belezjaks: “Esam gandarīti, ka mūsu komandai pievienosies profesionālie un pieredzējušie valdes locekļi, kas izturēja lielu, atklātu konkursu un kam ir vērtības, kas sakrīt ar uzņēmuma vērtībām, kā arī  neapšaubāma motivācija kopā ar komandu padarīt AS “RĪGAS SILTUMS” par kapitālsabiedrību, ar kuru lepojas rīdzinieki.”

Mārcis Kauliņš un Vineta Kutkēviča darbam AS “RĪGAS SILTUMS” valdē izvēlēti publiski izsludinātā valdes locekļu amata kandidātu atlases konkursa rezultātā. Mārcis Kauliņš un Vineta Kutkēviča darbu sāks ar 2022.gada 3.oktobri.

Valdes locekļu atlases procedūru īstenoja AS “RĪGAS SILTUMS” padomes apstiprināta Nominācijas komisija, kura AS “RĪGAS SILTUMS” padomes vērtējumam 2022.gada 7.septembrī iesniedza ziņojumu par nominācijas procesa rezultātiem. Valdes locekļu kandidātu atlasei un novērtēšanai tika piesaistīta personāla atlases kompānija SIA Human Source.