Jūs atrodaties šeit

Veiks hidraulisko pārbaudi un remontdarbus siltumtīklos, pārtrauks karstā ūdens padevi Vecmīlgrāvī

22/07/2015

Lai kvalitatīvi sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, AS „RĪGAS SILTUMS” veiks hidraulisko pārbaudi un apjomīgus maģistrālo siltumtīklu remontdarbus, tāpēc iedzīvotāji Vecmīlgrāvī no pirmdienas, 27.jūlija plkst.00:00 nesaņems karsto ūdeni.

Karstā ūdens piegādi plānots atjaunot otrdien, 28.jūlijā no rīta ap plkst. 08:00.

Lai karstā ūdens skaitītājs neuzskaitītu patērēto ūdeni, kas šajā periodā būs vēss, aicinām neatvērt karstā ūdens krānu!

Hidrauliskās pārbaudes laikā siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti - siltumnesēja spiediens tajos sasniedz 16 atmosfēras.

Hidrauliskās pārbaudes ir visefektīvākā metode, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību, tādējādi, samazinot apkures sezonā iespējamo siltumtīklu bojājumu skaitu. To laikā katru siltumtīklu posmu izmēģina ar paaugstinātu spiedienu. Hidraulisko pārbaužu laikā tiek kontrolēts cauruļvadu, armatūras, savienojuma atloku un kompensatoru blīvums.

Akciju sabiedrība „RĪGAS SILTUMS” lūdz iedzīvotājus nekavējoties ziņot par novērotajām ūdens noplūdēm siltumtīklos pa bezmaksas diennakts Klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90.

AS „RĪGAS SILTUMS” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina ar izpratni uztvert esošo situāciju!

Par AS „RĪGAS SILTUMS”

AS „RĪGAS SILTUMS” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.

77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir vairāk nekā 800 kilometri, no kuriem 74% atrodas AS „RĪGAS SILTUMS” īpašumā.