Jūs atrodaties šeit

AS RĪGAS SILTUMS ziedotie ģeneratori uzsāk ceļu uz Ukrainu, palīdzot energoapgādes atjaunošanai

01/02/2023

Trešdien, 1.februārī, AS RĪGAS SILTUMS ziedotie  dīzeļa un benzīna ģeneratori tika uzkrauti transportēšanai un uzsāks ceļu uz Ukrainu, lai tos izmantotu Ukrainas energoapgādes atjaunošanai un uzturēšanai.

Kopumā AS “RĪGAS SILTUMS” ziedo astoņus dažādas jaudas ģeneratorus, sniedzot atbalstu elektrības atjaunošanā Ukrainas iedzīvotājiem.  

AS “RĪGAS SILTUMS” nosoda Krievijas karu Ukrainā, kas ir izpostījis daudzu miljonu cilvēku dzīves. Daļa Ukrainas iedzīvotāju ir devušies bēgļu gaitās, bet palikušie Ukrainā dzīvo smagos apstākļos, nereti bez elektrības, siltuma un ūdens. Lai atjaunotu Krievijas armijas veiktos postījumus, ir nepieciešams solidarizēties ar Ukrainas tautu un to atbalstīt.

Saprotot, ka siltums, ūdens un elektrība ir priekšnosacījumi izdzīvošanai, īpaši ziemas apstākļos, AS RĪGAS SILTUMS savu iespēju robežās sniedz atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem un turpinās to darīt, kamēr tas būs nepieciešams.

Ziedojums Ukrainai tiek nogādāts ar labdarības organizācijas Ziedot.lv starpniecību, atbalstot labdarības projektu “Strāvas ģeneratori Ukrainai”.

 

Par AS RĪGAS SILTUMS

AS RĪGAS SILTUMS ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.

77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Siltumtīklu kopējais garums ir ap 825 kilometru, no kuriem 85% atrodas AS RĪGAS SILTUMS īpašumā.

AS RĪGAS SILTUMS akciju kapitāls sadalās šādi: Rīgas valstspilsētas pašvaldība (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), SIA "Enerģijas risinājumi. RIX" (2%), AS "LATVENERGO" (0,005%).