Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” saglabā VID Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmeni

17/01/2022

Apliecinot godprātīgu un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi, jau vairākus gadus pēc kārtas AS “RĪGAS SILTUMS” saglabā Valsts ieņēmumu dienesta Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmeni. AS “RĪGAS SILTUMS” šajā programmā atrodas kopš tās izveides brīža un ir lepna saglabāt šīs pozīcijas.

Valsts ieņēmumu dienesta Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmenis ir augstākā līmeņa novērtējums, kas apliecina, ka AS “RĪGAS SILTUMS” īsteno atbildīgu uzņēmējdarbības praksi, kā arī ir caurspīdīgs, atvērts un uzticams sadarbības partneris.

AS “RĪGAS SILTUMS” ir ilgtspējīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums, kas strādā atbilstoši prasībām visos korporatīvās sociālās atbildības virzienos, rūpējoties ne tikai par klientiem, darbiniekiem un apkārtējo vidi, bet arī realizējot nodokļu risku pārvaldības procedūras.

Par VID padziļinātās sadarbības programmu

Padziļinātās sadarbības programma ir Valsts ieņēmumu dienesta īstenota jauna sadarbības forma ar nodokļu maksātājiem, kur kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai un grupēšanai trīs līmeņos – Bronza, Sudrabs, Zelts. Atkarībā no programmas līmeņa, Valsts ieņēmumu dienests tās dalībniekiem nodrošina dažādas priekšrocības. 

Dalībnieku skaits zelta, sudraba un bronzas kategorijā attēlots grafiskiPadziļinātās sadarbības programma | Valsts ieņēmumu dienests (vid.gov.lv)