Jūs atrodaties šeit

AS RĪGAS SILTUMS piedalīsies Muzeju naktī

13/05/2024

AS RĪGAS SILTUMS piedalīsies Muzeju naktī un informēs apmeklētājus gan par inovatīviem sasniegumiem siltumapgādes nozarē, gan par energoefektīviem risinājumiem ēkās un dzīvokļos.

Muzeju nakts ietvaros, kas norisināsies 2024.gada 18.maijā no pulksten 18.00 - 24.00, AS RĪGAS SILTUMS eksperti stāstīs par energoefektivitātes risinājumiem ēkā, sniedzot praktiskus ieteikumus, kā būtiski samazināt siltuma rēķinus ziemā, ko var darīt tagad, vasaras laikā. Padomi būs noderīgi gan iedzīvotājiem, gan ēku apsaimniekotājiem un māju vecākajiem.

Tiekamies Muzeju naktī Elektrum Energoefektivitātes centrā, Jomas ielā 4, Jūrmalā, un uzziniet par efektīviem, inovatīviem un mūsdienīgiem risinājumiem, kas palīdzēs dzīvot racionālāk un efektīvāk!

Par Muzeju nakti

Eiropas Muzeju nakts ir starptautisks muzeju pasākums, kas kopš 2005.gada ik pavasari notiek daudzās Eiropas valstīs. Līdz ar tradicionālajām ekspozīcijām notiek arī dažādi īpaši pasākumi – radošās darbnīcas, koncerti, teātra uzvedumi. Pasākums tradicionāli norit no sestdienas vakara līdz svētdienas pirmajai rīta stundai. Ieeja muzejos akcijas laikā ir bez maksas.