Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” jau vairākus gadus saglabā VID Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmeni

27/01/2021

Jau vairākus gadus pēc kārtas AS “RĪGAS SILTUMS” saglabājusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmeni. Kopumā šajā programmā akciju sabiedrība atrodas kopš tās izveides.

AS “RĪGAS SILTUMS” valdes locekle Birute Krūze: “Godīga uzņēmējdarbības praksi akciju sabiedrības īsteno ikdienas darbā,  rūpīgi ievērojot noteiktās likuma normas un termiņus, disciplinēti nomaksājot visus valstī noteiktos nodokļus, kā arī ieviešot un realizējot nodokļu risku pārvaldības procedūras.

Valsts ieņēmumu dienesta Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmenis ir augstākā līmeņa novērtējums AS “RĪGAS SILTUMS” īstenotajai atbildīgai uzņēmējdarbības praksei. Tā reizē ir arī apliecinājums AS “RĪGAS SILTUMS” kā caurspīdīgam, atvērtam un uzticamam sadarbības partnerim. Esam gandarīti par sasniegto labo rezultātu. Lai pretendētu uz dalību programmā, pastāvīgi izpildām virkni dažādu kritēriju.

AS “RĪGAS SILTUMS” ilgtspēju un labo sociālās korporatīvās atbildības praksi apliecina arī iegūtā  Platīna kategorija “Ilgtspējas indeksā.”

Par VID padziļinātās sadarbības programmu

Padziļinātās sadarbības programma ir Valsts ieņēmumu dienesta īstenota sadarbības forma ar nodokļu maksātājiem, kur kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai un grupēšanai trīs līmeņos – Bronza, Sudrabs, Zelts. 

grafikā zelta, sudraba un bronzas kategoriju dalībnieku skaits

Programmas dalībnieki, vērtēšanas kritēriji, priekšrocības un cita informācija pieejama VID tīmekļa vietnē https://www.vid.gov.lv/lv/padzilinatas-sadarbibas-programma-1