Jūs atrodaties šeit

AS RĪGAS SILTUMS iegūst Platīna kategorijas apbalvojumu konkursā "Drošākais uzņēmuma autoparks 2023"

30/11/2023

Turpinot pirms 11 gadiem aizsākto tradīciju, AAS BALTA sadarbībā ar Satiksmes ministriju un auto nozares pārstāvjiem organizēja konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2023”, kura mērķis ir attīstīt Latvijas korporatīvajā vidē labu autoparku pārvaldības praksi, veicinot gan privātajā, gan arī publiskajā sektorā izpratni par droša autoparka priekšrocībām un īpaši godinot izcilāko autoparku īpašniekus.

Katrā konkursa kategorijā līdztekus Zelta, Sudraba un Bronzas apbalvojumiem pirmo reizi tika pasniegta arī Platīna balva, tā izceļot labākos no vislabākajiem autoparkiem. Kategorijā “Zemāka riska, valsts un pašvaldību autoparki” Platīna apbalvojumu saņēma AS RĪGAS SILTUMS.

Kā liecina Valsts policijas dati, šī gada desmit mēnešos fiksēti 1440 pārkāpumi, autovadītājiem pie stūres sēžoties bez derīgas medicīniskās izziņas. Tomēr tie ir tikai autovadītāji, kurus policija pieķērusi. Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) atklāj, ka šobrīd teju 88 000 autovadītāju ar derīgu braukšanas apliecību nav derīgas medicīniskās izziņas. Savukārt saskaņā ar Valsts darba inspekcijas datiem 2023. gada desmit mēnešos izmeklēti un reģistrēti 18 dabīgas nāves gadījumi darbā, no tiem 5 gadījumos bojā gājuši transportlīdzekļu vadītāji (informācijas avots: https://drosak.lv/drosakais-uznemuma-autoparks-2023).

Foto: AS RĪGAS SILTUMS Transporta dienesta vadītājs Gints Upmalis (trešais no kreisās) piedalās diskusijā par autovadītāju veselību, obligāto veselības pārbaužu pārkāpumiem, uzņēmumu lomu un piekopto praksi autovadītāju veselības un labsajūtas uzlabošanā, individuālo atbildību par savu veselību un pašsajūtu, piedaloties satiksmē, kā arī biežākajām arodslimībām, to iemesliem un iespējamiem risinājumiem.