Jūs atrodaties šeit

AS RĪGAS SILTUMS aicina interesentus apmeklēt RTU Karjeras dienu

28/02/2024

Šogad, 8.martā, RTU organizētajā Karjeras dienā,  AS RĪGAS SILTUMS informēs par prakses un darba iespējām uzņēmumā ikvienu, kuru interesē inženierzinātne, siltumenerģijas ražošana, pārvade un realizācija.

Apmeklētāji visas dienas garumā varēs iepazīties ar AS RĪGAS SILTUMS, kas ir viens no lielākajiem un arī tehnoloģiski mūsdienīgākajiem centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem Latvijā un Baltijas valstīs, uzzināt par inovatīviem, energoefektīviem un ilgtspējīgiem centralizētās siltumapgādes risinājumiem uzņēmumā, kā arī klātienē būs iespēja interaktīvi kļūt par uzņēmuma ekspertu, redzot, kā dažādu izmaiņu veikšana ēkā ietekmē siltuma patēriņu un rēķinu.

Karjeras diena ir aizraujošs  pasākums visiem darba tirgus dalībniekiem – gan tiem, kuri meklē prakses iespējas vai pirmo darba vietu, gan tiem, kurus interesē karjeras maiņa vai kontaktu dibināšana, jaunas sadarbības un kopīgu projektu veidošana.

Dalība Karjeras dienā ir bezmaksas. Arī par auto novietošanu pie Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā dalībniekiem nebūs jāmaksā. Lai saņemtu bezmaksas ieejas biļeti, jāreģistrējas tīmekļvietnē www.aula.lv