Jūs atrodaties šeit

Pozitīvi – AS „RĪGAS SILTUMS” pabeigusi lielāko daļu siltumtīklu remontdarbus Brīvības un Pērnavas ielu krustojumā, mazināsies sastrēgumi!

27/05/2016

AS „RĪGAS SILTUMS” pabeigusi lielāko daļu siltumtīklu remontdarbus ārkārtīgi svarīgajā autovadītājiem Brīvības un Pērnavas ielu krustojumā, tādējādi sastrēgumi šajā posmā varētu mazināties. Lai pēc iespējas ātrāk veiktu plānotos remontdarbus un atbrīvotu brauktuves, uzņēmums darbus organizēja vairākās maiņās, kā arī nakts stundās.

Satiksmes ierobežojumi saglabāsies vien Brīvības ielā vienā joslā virzienā uz centru un vienā joslā Senču ielā, virzienā uz Valdemāra ielu.  

Turpināsies siltumtīklu remontdarbi Senču ielā un Etnas ielā, taču to veikšana būtiski satiksmi neietekmēs.

Rīgā vēsturiski apakšzemju komunikāciju infrastruktūra sadalīta - zem brauktuvēm – cauruļvadi, bet zem trotuāriem – dažāda veida kabeļi, tādēļ plānoto siltumtīklu remontdarbu laikā, kas iespējami vien pavasarī un vasarā, kad nav apkures sezona, diemžēl pamatā tiek apgrūtināta auto satiksme.

Domājot par rīdzinieku ērtībām, siltumtīklu pārbūves laikā AS „RĪGAS SILTUMS” izbūvējusi pagaidu siltumtīklus, tāpēc visiem klientiem remontdarbu laikā tiek nodrošināts karstais ūdens!

AS „RĪGAS SILTUMS” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina autovadītājus ar izpratni un iecietību uztvert esošo situāciju!