Jūs atrodaties šeit

Pieslēdzies centralizētai siltumapgādei – energoefektīva, droša un ilgtspējīga siltumapgāde

24/08/2023

AS RĪGAS SILTUMS aktīvi strādā Zaļā kursa ietvaros, realizējot ne tikai inovatīvu un efektīvu siltuma ražošanu, bet arī piedāvājot rīdziniekiem energoefektīvus, drošus, ilgtspējīgus un videi draudzīgus siltuma pārvades pakalpojumus.  

Uzņēmums jau vairāk kā 25 gadus realizē jaunu klientu pieslēgšanas programmu, kas nodrošina jaunu un esošu ēku pieslēgšanu centralizētai siltumapgādes sistēmai, tādējādi paplašinot Rīgas centralizētās siltumapgādes sistēmas darbības zonu ekoloģiski tīrākai pilsētai.

AS RĪGAS SILTUMS divās kārtās veiks siltumtīklu izbūvi no Matīsa ielas puses līdz Tallinas ielai pa Krāsotāju ielu. Šobrīd tiek realizēta pirmā kārta siltumtīklu izbūvei no Matīsa ielas līdz Lienes ielai, pieslēdzot trīs Rīgas valstpilsētas pašvaldības ēkas - Matīsa iela 75, Sparģeļu iela 1 un Sparģeļu iela 2, kam siltumapgāde līdz šim tika nodrošināta ar automatizētām fosilā kurināmā katlu mājām un trīs daudzīvokļu dzīvojamās ēkas Krāsotāju ielā 13.

Otro kārtu plānots realizēt 2024./2025.gadā, tāpēc lūdzam Krāsotāju ielas, Sparģeļu ielas un  Lienes ielas (līdz krustojumam ar Avotu ielu) nekustamo īpašumu īpašniekus, apsaimniekotājus, investorus un attīstītājus,  kuriem ir interese par ēku vai jaunbūvju pieslēgšanu centralizētai siltumapgādei sazināties ar AS RĪGAS SILTUMS Siltumapgādes attīstības un investīciju daļas vadītāju Ievu Tracevsku pa tālr. +371 67017254 (ieva.tracevska@rs.lv) vai Siltumapgādes attīstības un investīciju daļas projektu vadītāju Artūru Hercogu pa tālr. +371 67017252 (arturs.hercogs@rs.lv).

AS RĪGAS SILTUMS pēc siltumtīklu izbūves darbu pabeigšanas, ievērojot Rīgas pilsētas izvirzītās prasības, atjaunoja Krāsotāju ielas asfalta segumu visā ielas platumā, sākot no Matīsa ielas līdz Lienes ielai.

Krāsotāju iela siltumtīklu izbūves laikā un pēc darbu pabeigšanas

AS RĪGAS SILTUMS ir ilgtspējīgs un atbildīgs uzņēmums, kura viena no galvenajām vērtībām ir ilgtspējīga un tālredzīga domāšana!