Jūs atrodaties šeit

Par godu uzņēmuma 20 gadu pastāvēšanai, rūpējoties par apkārtējo vidi, AS „RĪGAS SILTUMS” Lielās Talkas ietvaros stāda mežu!

29/04/2016

Vairāk nekā 150 AS „RĪGAS SILTUMS” darbinieki piektdien, 22.aprīlī, Lielās Talkas ietvaros stādīja mežu, tā atzīmējot uzņēmuma 20 gadu pastāvēšanas gadadienu un īstenojot uzņēmuma vides ilgtspējas politiku. 

AS „RĪGAS SILTUMS” valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis: „Ar labiem darbiem AS „RĪGAS SILTUMS” atzīmē savu 20 gadu jubileju.  Mūsu viena no ilgtspējas prioritātēm ir gudra un tālredzīga dabas resursu izmantošana.

Domājot par vides saglabāšanu nākamajām paaudzēm, šogad iestādījām 5 000 priedīšu, kas ir par 3 000 vairāk nekā pērn, kad arī uzņēmuma darbinieki aktīvi iesaistījās meža atjaunošanā.

Darbinieki ne tikai stādīja kociņus, bet arī sakopa apkārtējo vidi –Garkalne – Mālpils šosejas brauktuves mežmalās kopā salasījām teju 7 m3 atkritumi.”

Ilgtspējīga attīstības politika tiek īstenota arī ikdienas darbā – efektīvi ražojot un pārvadot siltumenerģiju. Ražošanas procesā tiek ieviestas jaunākās tehnoloģijas, bet, virzoties uz enerģētisko neatkarību, siltumenerģijas ražošanā AS „RĪGAS SILTUMS” aizvien vairāk izmanto Latvijas teritorijā iegūtos atjaunojamos energoresursus. 

Pārvadē ik gadu tiek samazināti siltumzudumi. Divdesmit gadu laikā no 800 km siltumtīklu ir pārbūvēti gandrīz 400 km. Savukārt klientu ērtībai ir nodrošināta siltumenerģijas skaitītāju rādījumu automātiska nolasīšanas sistēma, pilnībā izslēdzot cilvēka faktoru. Iegūto datu analīze, ļauj efektīvi konstatēt bojājumus siltummezglos un tos savlaicīgi novērst.

AS „RĪGAS SILTUMS” saudzīgi izturas pret vidi, kas arī turpmāk būs viena no tām atbildības jomām, kurai tiks pievērta uzmanība, meklējot aizvien inovatīvus risinājumus energoefektivitātes paaugstināšanai.