Jūs atrodaties šeit

Veic ikgadējo Rīgas siltumtīklu siltumnesēja iekrāsošanu

22/11/2022

Šonedēļ  AS “RĪGAS SILTUMS” veic ikgadējo Rīgas siltumtīklos esošā siltumnesēja iekrāsošanu ar pārtikas krāsvielu, lai kontrolētu siltumtīklu un siltumapgādes sistēmu blīvumu.

Pievienotā pārtikas krāsviela  ir izšķīdināta tehniskajā ūdenī un cirkulē tikai AS “RĪGAS SILTUMS” siltumtīklos. Krāsvielas pievienošana siltumnesējam neietekmē siltumenerģijas padevi Rīgā un nav kaitīga veselībai. Pateicoties iekrāsotajam ūdenim, iespējams operatīvi konstatēt un novērst bojājumus siltumtīklos.

Gadījumā, ja parādās iekrāsots ūdens (zaļgana fluorescenta nokrāsa) karstā ūdens apgādes sistēmā vai novērojamas noplūdes no siltumtīkliem, lūdzam paziņot pa Klientu bezmaksas diennakts tālruni 80 0000 90.

Par AS “RĪGAS SILTUMS”

AS “RĪGAS SILTUMS” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.

77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Siltumtīklu kopējais garums ir ap 825 kilometru, no kuriem 85% atrodas AS “RĪGAS SILTUMS” īpašumā.

AS "RĪGAS SILTUMS" akciju kapitāls sadalās šādi: Rīgas dome (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), SIA "Enerģijas risinājumi. RIX" (2%), AS "LATVENERGO" (0,005%).